Perfect Score / Bridgemates Windows 11 ready

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 1 έως 7 (από 7 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #1487

    #1488

    Να πω μεγιά;

    #1489

    Να πω άξιος και ότι πυροβολεί πιο γρήγορα κι από τον ίσκιο του;

    #1490

    Να σας πω ότι στο 2ωρο που τα χρησιμοποιώ δείχνουν πολύ καλοφτιαγμένα.

    #1491

    Σαφώς η εμπειρία σου πολύ μεγαλύτερη από τη δική μου, είθισται όμως όταν η MS πετάει αναβάθμιση ή νέο λειτουργικό να είναι πίτα στα bugs στην αρχή. Θεωρείς καλή ιδέα να αναβαθμίσουμε άμεσα τους Η/Υ του ομίλου τουλάχιστον;

     

    Για το γραφείο δεν το συζητώ, αν δεν πάρω καινούριο server ή αν δεν σιγουρέψω τη λειτουργικότητα του SMBv1, δεν κάνω καν απόπειρα!

    #1521

    Σαφώς η εμπειρία σου πολύ μεγαλύτερη από τη δική μου, είθισται όμως όταν η MS πετάει αναβάθμιση ή νέο λειτουργικό να είναι πίτα στα bugs στην αρχή. Θεωρείς καλή ιδέα να αναβαθμίσουμε άμεσα τους Η/Υ του ομίλου τουλάχιστον;

    Δύο μήνες αργότερα, μηδέν προβλήματα. Δύο μικρές “οχλήσεις” έχω μόνο

    1. Δεν μπορείς να πάρεις αρχείο και να το σύρεις σε ελαχιστοποιημένο παράθυρο, ακουμπώντας το στο εικονίδιο του παραθύρου στο taskbar (το παράθυρο δε μεγιστοποιείται όπως στα Windows 10). Αν το παράθυρο είναι σε κανονική μορφή, το drag & drop λειτουργεί κανονικά
    2. Μετά από πολλές μέρες χρήσης (δεν κλείνω ποτέ τους υπολογιστές μου) το Windows Explorer μπορεί να αρχίσει να γίνεται αργός. Αυτό διορθώνεται ανοίγοντας τον task manager και κάνοντας restart το αντίστοιχο process (αυτό το bug έχει διορθωθεί στην επόμενη έκδοση).
    #1534

    Τέλεια, ευχαριστώ! Αν τα “σηκώνει” ο ΗΥ του ομίλου (ακόμα και αν χρειάζεται “παράκαμψη”), θα τα τοποθετήσω.

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 1 έως 7 (από 7 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.