Perfect Score / Bridgemates Νέες δυνατότητες Bridgemate! Απάντηση στο: Νέες δυνατότητες Bridgemate!

#1481

Έκανα λοιπόν μια δοκιμή για την περίπτωση 3 στο πόδι. Με εμένα μαρκαρισμένο ως TD στην εφαρμογή, έπαιζα κιόλας, παρατήρησα ότι με άφηνε να αλλάξω σκορ διανομών του τελευταίου γύρου που είχα παίξει. Έκανα τη δοκιμή στον τελευταίο γύρο και η αλλαγή πέρασε μόνο σε αυτά που εμφανίζει η εφαρμογή. Ούτε στο BCS ήρθε, ούτε φυσικά στο Perfect Score. Οπότε πρόκειται για άχρηστη λειτουργία, μέχρι τουλάχιστον να τη φτιάξουν.

 

Όσοι κατεβάσουν την έκδοση 3.9.6 του BCS, δεν θα παρατηρήσουν καμία διαφορά, ούτε θα χρειαστεί κάποια ρύθμιση, καθώς για να ενεργοποιηθεί αυτή η λειτουργία, θα πρέπει να τσεκαριστεί το ανάλογο κουτάκι στα App Settings στο BCS και φυσικά να ενεργοποιηθεί από το Club Login της εφαρμογής.

 

Το Σάββατο που (μάλλον) έχω να κάνω ένα refresher course επί των Bridgemates στους άλλους διαιτητές του ομίλου, θα κάνω και δοκιμές για εισαγωγή σκορ χωρίς να είμαι μαρκαρισμένος TD, αν και δεν νομίζω να αλλάξει κάτι.